Podcast

Efekty

Jak uzyskać lepsze wyniki z geografii? Na maturze, konkursie lub sprawdzianie? Najprostszym sposobem jest znalezienie większej ilości wolnego czasu i przeznaczenie go na naukę. Ok, ale po lekcjach masz już szkołę językową, korepetycje z matematyki i zajęcia sportowe, a oprócz geografii w szkole uczysz się jeszcze 8 innych przedmiotów… Gdzie znaleźć ten czas?

Podcast GeoEdukacja rozwiązuje ten problem, przynajmniej w pewnym stopniu. Możesz go słuchać na spacerze z psem, w drodze do szkoły czy na dodatkowe zajęcia. Po prostu można go słuchać w trakcie wykonywania innych czynności. Dlaczego? Bo nie wymaga kontaktu z ekranem tak jak na przykład tutoriale w serwisie youtube, których oglądanie w trakcie spaceru może prowadzić do nieszczęśliwych wypadków. Poza tym łatwiej nam jest znaleźć 4 razy po 15 minut wolnego czasu, niż jeden raz godzinę – tak jest skonstruowany obecnie świat. Poza tym, nie musimy mieć dostępu do komputera, wystarczy telefon.

Ogólnodostępne podcasty

Podcast oczywiście nie zastąpi ani nauczyciela, ani książki, ani przede wszystkim własnej pracy. Ale może wiele spraw ułatwić a przede wszystkim chociaż odrobinę wyrównać szanse w edukacji.

Zapraszam serdecznie do korzystania z ogólnodostępnych podcastów GeoEdukacji.

Patroni w ramach podziękowania zyskują dostęp do dodatkowych podcastów z zakresu szkoły ponadpodstawowej. Szczegóły w linku poniżej.

Gdzie słuchać?

Bezpłatne podcasty są dostępne w każdym serwisie popularnym serwisie oraz aplikacji na telefon. Poniżej linki, żebyście nie musieli ich szukać